Superki

 

Pomoc

Krok po kroku:

Aby w pełnni korzystać z funkcjonalności i możliwości serwisu należy zarejestrować się poprzez Facebooka i założyć swoje konto.

Następie dodajemy zdjęcia, galerie lub teksty, korzystając z prostego formularza na swoim koncie - Dodaj produkt.

Pamiętaj, że każdy Twój wpis, może kogoś zainspirować. Im będzie pełniejszy i dokładniejszy, tym lepiej.

Każdy może wpisywać swoje marki (po trzech literach pojawia się sugestia). Klikalne nazwy marek może dodać tylko administrator serwisu.

Tylko najlepsze wpisy będą pojawiać się na głównej stronie serwisu. Jedynym kryterium jest jakość. Wyboru materiałów na stronę główną dokonuje administrator serwsiu.

Można oceniać wpisy innych użytkowników, używając przycisku Super. Polecać na swoim koncie na FB oraz je komentować (komentarz pojawi się w serwisie Superki oraz na FB).


Można także obserwować innych użytkowników (wtedy ich wpisy będą pojawiać się na naszym koncie). Jeśli już nie chcemy obserwować użytkownika, wchodzimy na jego profil i odznaczamy "Obserwuj".

 

Na naszym profilu pod zdjęciem widzimy wszystkie swoje akcje. Obok dodanych produktów widzimy wszystkie akcje dokonane na naszych wpisach.

 

Można edytować i poprawiać dodane już wpisy. Wystarczy najechać na zdjęcie na swoim profilu lub na swój wpis, będąc zalogowanym.


 

W każdej sprawie możesz się z nami skontktować za pomocą formularza kontaktowego.

 

 

 

 

 

 

rekomendacje i inspiracje
Zarejestruj

albo

Zarejestruj się Facebookiem