Superki

NOSK

NOSK Filtry powietrza do nosa

09:19 25.04.2014
NOSK to wygodny i lekki, ultracienki filtr umieszczany w obu dziurkach nosa, zapobiegający przedostawaniu się do organizmu pyłków, kurzu, alergenów i innych lotnych cząsteczek zawartych we wdychanym powietrzu.

Filtry są wyrobem medycznym, przy dużym natężeniu zanieczyszczonego powietrza zaleca się przemywanie pod bieżącą wodą, są produktem wielokrotnego użytku.

NOSK filtruje mikroskopijne cząsteczki nie zakłócając naturalnego procesu oddychania. Filtry NOSK blokują niebezpieczne substancje, takie jak: mikroskopijne cząsteczki, kurz unoszący się w powietrzu, alergeny, pyłki oraz chemikalia, poprawiając radykalnie jakość wdychanego powietrza.
Wiele osób na całym świecie, które skorzystały z dobroczynnego działania filtrów NOSK, potwierdza, że istnieje wreszcie sposób, by alergie traktować bez użycia środków farmaceutycznych, które w zdecydowanej większości pociągają za sobą ryzyko skutków ubocznych. Można by mnożyć nazwy zawodów i grup społecznych, których przedstawiciele używanie filtrów NOSK cenią sobie szczególnie: kierowcy, motocykliści, pracownicy budowlani, rolnicy, sportowcy, przedstawiciele przemysłu produkcyjnego, to tylko kilka z wielu przykładów.

Ogólnie – wszyscy ludzie mający na co dzień kontakt z kurzem, pyłem, drobnoustrojami, pyłkami pochodzenia roślinnego i wieloma innymi czynnikami alergennymi i zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Zaprojektowane przez zespół wiodących lekarzy, NOSK jest wyjątkowo efektywny w przechwytywaniu nawet najmniejszych substancji bez jakiegokolwiek ograniczenia swobody oddychania.

0 osób uważa że jest Super

0 osób poleca

Komentarze

rekomendacje i inspiracje
Zarejestruj

albo

Zarejestruj się Facebookiem