Superki

Hollofil Allerban

Hollofil Allerban - kołdra antyroztoczowa dla dziecka

09:36 25.04.2014
Bezpieczna pościel dla dziecka to także Twój spokojny sen.
Czterokanalikowe włókna Hollofil® Allerban® zawierają aktywny czynnik przeciwdziałający rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Włókno jest w naturalny sposób niealergiczne co przyczynia się do zdrowszego snu. Działanie tego czynnika polega na przerwaniu łańcucha pokarmowego roztoczy domowych - częstej przyczyny alergii. Niszczy on grzyby, bez których resztki ludzkiej skóry nie mogą stanowić pożywienia dla tych mikroskopijnych pajęczaków, co w konsekwencji prowadzi do ich wyginięcia. Ponieważ czynnik ochronny jest integralną częścią włókna - jego oddziaływanie nie znika nawet po wielokrotnym praniu.

Aktywny czynnik (Allerban®) naniesiony na włókno spełnia wszelkie wymogi zdrowotne i normy bezpieczeństwa - jest stosowany od ponad 20 lat przy produkcji pieluch, osłon chirurgicznych, bielizny.

Kołdra Hollofil® Allerban® zapewnia ciepło, wyjątkową miękkość i zachowuje swój kształt przez długi czas. Kołderki dostępne w sklepie medycznym dla alergików www alsos pl lub pod infolinią 23 661 94 84

0 osób uważa że jest Super

0 osób poleca

Komentarze

rekomendacje i inspiracje
Zarejestruj

albo

Zarejestruj się Facebookiem